Login:

Haslo:

Zarządzanie flotą

System SAT-DOG ułatwia zarządzanie flotą pojazdów!

Zbierane dane pozwalają kontrolować zużycie paliwa, przebiegi pojazdów, prędkości z jakimi pojazdy poruszają się, trasy. Kontrola tras umożliwia ocenę pracy kierowcy (handlowca). Za pomocą czujników możemy sprawdzać działanie pługów solarek walców i innych maszyn. Pokazujemy na mapie odwiedzanych klientów czasy odwiedzin, postojów, czas pracy prywatny i służbowy oraz wiele innych. Monitoring przez internet jest dzięki łatwo dostępnym raportom nieocenionym źródłem aktualnych danych o pojazdach.

Raport aktywności

Możliwość tworzenia grup i generowania raportów daje Państwu wgląd w aktualny stan baku, zużycia paliwa w zadanym okresie, przebiegu, czy czasu pracy z możliwością łatwego porównywania danych z różnych pojazdów.

Raport tras posiada opcję zdefiniowania wskazywania parkingów i postojów o dłuższym niż ustawiony przez użytkownika czasie. Każde takie zdarzenie jest określone w czasie i miejscu na mapie dzięki danym odebranym przez system gps.

Niebagatelne znaczenie dla analizy dużej ilości danych w przypadku jakim jest nadzór floty, ma sposób prezentacji danych. Wielowierszowe tabele można w naszym programie łatwo sortować po dowolnych kolumnach i filtrować, aby zobaczyć tylko określone wyniki. Poza tym można wyróżnić wybrane wiersze i skupić się na zaznaczonych danych.

Raport karta pracy

Dużym udogodnieniem dla interpretacji danych są wykresy, w tym wykresy dzienne, na których wyraźnie widać różnice w przejechanych kilometrach, czasie pracy, czy zużyciu dziennym paliwa. Jak widać skuteczny monitoring gps wymaga naprawdę dobrze zaprojektowanych narzędzi analitycznych, które od wielu lat udostępniamy naszym klientom i wciąż udoskonalamy.

Raport wizyt w punktach

Ponieważ praca przy zarządzaniu flotą wymaga dużej ilości czasu spędzanego przed monitorem wprowadziliśmy w naszym systemie monitoringu pojazdów opcje zmiany wyglądu interfejsu. Mamy nadzieję, że dobiorą sobie Państwo ulubiony styl ;)

W szczególnych przypadkach możemy zintegrować działanie naszego oprogramowania z programem do pełnej obsługi floty pojazdów.