Login:

Haslo:

Raporty i wykresy

Raporty

Program umożliwia przegląd danych w wielu zestawieniach, raportach takich jak: karta pracy, alerty, raporty tras, wizyty w punktach, wjazdy i wyjazdy z obszarów, czy aktywność pojazdów. System raportów jest praktycznie najważniejszym elementem jeśli chodzi o efektywny monitoring pojazdów.

raport

Dzięki długoletniej współpracy z naszymi klientami stworzyliśmy przejrzysty i bardzo funkcjonalny program generowania raportów z danych jakie przesyła system gps. Dane prezentowane w postaci tabel można łatwo filtrować i sortować. W wielu przypadkach pozycje z tabel są bezpośrednimi odnośnikami, które po kliknięciu pokazują miejsce zdarzenia na mapie. Lokalizacja pojazdów w chwili zdarzenia takiego jak wyjazd z obszaru daje Państwu przejrzysty obraz sytuacji oraz ma pozytywny wpływ na aspekt jakim jest ochrona pojazdów.

raport raport2

Przeglądając dane z Karty pracy opisujących pojazd w zadanym przedziale czasowym możemy podejrzeć na mapie całą trasę jaką przebył pojazd w tym czasie. W przypadku tabel z raportami zastosowaliśmy dodatkowe ułatwienie w postaci zaznaczania wybranych wierszy tabeli.

Raport z wizyt w punktach Wjazdy i wyjazdy z obszaru

System oceny stylu jazdy jest dodatkową funkcją jaką posiada nasz monitoring gps. Ocena punktowa budowana na podstawie prędkości pojazdu i obrotów silnika w połączeniu z wizualizacją wykresami daje szybki wgląd w sposób jak są eksploatowane pojazdy. Łatwo stwierdzić, kto notorycznie przekracza prędkość i "zarzyna silnik".

Raport stylu jazdy Raport tras

Wykresy

Monitoring samochodów przez internet musi posiadać funkcje wykresów. Same dane z tabel, czy widoki map powinny być łatwe do interpretacji. Zastosowane w naszym oprogramowaniu wizualizacje wykresami przyśpieszają analizę wyników. Wykresy oparte o setki danych z możliwością korelacji wyników różnych pomiarów, staną się w Państwa rękach wygodnym i potężnym narzędziem analitycznym. Wykresy skalują się do regulowanego obszaru prezentacji. Posiadają też funkcję jednoczesnego wyświetlania szczegółów różnych danych dotyczących tego samego momentu w czasie.

Wykresy paliwa i przebiegu Wykresy dzienne

Wykresy są interaktywne i prezentują dodatkowe informacje po wskazaniu na wybrany punkt lub obszar.