Login:

Haslo:

Lokalizator Satelitarny SAT-DOG: Wstęp

Przedstawiamy Państwu system zdalnego nadzoru pojazdów. Umożliwia on monitoring gps nad własnymi pojazdami, nadzór profesjonalny z monitoringiem 24h lub pełną kontrolę nad flotą pojazdów.

System zawiera terminal SAT-DOG montowany w pojeździe wraz z niezbędnymi peryferiami oraz oprogramowanie obrazujące zbierane dane na mapie, w wielu raportach i zestawieniach dostępnych dla użytkownika poprzez stronę internetową. Dane gromadzone są na firmowych serwerach.

Bezpieczeństwo danych zapewnia autoryzacja Klienta oparta na łączu szyfrowanym 256 - bitowym kluczem - tak jak w aplikacjach bankowych oraz transmisja z urządzeń oparta na własnym protokole. Nasze urządzenia rejestrują nie tylko dane o położeniu pojazdów dostępne przez system gps, ale także wiele informacji o samochodzie dostępnych z systemów pojazdu i podłączonych czujników, wyłączników, sond pomiarowych, lub systemów alarmowych.

Natychmiastowa lokalizacja pojazdów jak i dane historyczne o ich położeniu są dostępne dla użytkownika poprzez jeden z najlepiej zaprojektowanych systemów prezentacji danych. Dzięki temu ochrona pojazdów i zarządzanie flotą zyskują nowy wymiar. Intuicyjna obsługa programu i przemyślane funkcje umożliwiają interpretację danych bez konieczności czasochłonnego poznawania tajników oprogramowania. System SAT-DOG został w całości opracowany i jest produkowany w naszej firmie. Dzięki ciągłości procesu produkcji urządzeń jak i tworzenia oprogramowania możemy dynamicznie reagować na potrzeby Klienta i dostarczać nowych rozwiązań w krótkim czasie. Wieloletnia obecność na rynku jest wyznacznikiem jakości naszych wyrobów. Doświadczenie zdobyte przy pracy w dziedzinie zabezpieczeń antykradzieżowych pojazdów umożliwiło nam stworzenie najnowocześniejszego rozwiązania jakie powinno cechować monitoring pojazdów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z możliwościami i funkcjami, jakie oferuje nasz system. Poniżej przedstawiamy zrzuty ekranu naszej aplikacji.

Lokalizacja Raport tras Wykres

Menu po lewej stronie udostępni Państwu dostęp do bardziej szczegółowych opisów wybranych funkcji jakie są dostępne w naszym systemie monitoringu gps pojazdów.