Login:

Haslo:

DEST rozpoczął działalność w 1980 roku

Firma DEST

Od początku wytwarzaliśmy akcesoria do samochodów. Dostarczaliśmy również do FSO regulatory napięcia alternatora do produkcji Poloneza. W 1993 roku wyspecjalizowaliśmy się w produkcji zabezpieczeń przeciwkradzieżowych. Promowaliśmy własną markę alarmów DOG. Początkowo były to produkty sterowane pilotami w paśmie podczerwieni. Później również sterowane radiowo.

Szeroki asortyment produktów bardzo specjalizowanych, jak różne typy interfejsów do realizacji funkcji komfortowych i akcesoriów (centralny zamek, domykanie szyb, czujniki ruchu, syreny) pozwolił zdobyć trudnych i wymagających klientów jakimi są serwisy Mercedesa, Fiata, Opla, VW, Audi ,Skody, Chryslera. Produkujemy również kolejne wersje immobilizera DOG-BLOCK z klawiaturą i systemem SPiiD.

* * *

Technika mikroprocesorowa umożliwiła nam opracowanie nowej generacji urządzeń autoalarmowych opartych na 64 bitowym kodzie, zmiennym dynamicznie z rozbudowanymi funkcjami automatyki. Dynamiczny rozwój elektroniki współczesnych samochodów zmusił nas do stałego unowocześniania naszych produktów i dostosowywania ich do rozwiązań przyjętych w pojazdach. W 2001 roku powstały pierwsze alarmy bezpilotowe sterowane sygnałami z samochodu . Najpierw analogowo ,a następnie z szyny CAN-BUS.

Potrzeby rynkowe i zagrożenia związane z coraz częstszymi uprowadzeniami pojazdów spowodowały, że nasze alarmy DOG otrzymały załączalne funkcje przeciwuprowadzeniową i przeciwnapadową. W 2010 roku wprowadziliśmy do oferty alarm DOG 70 sterowany z szyny CAN w pełni przeprogramowywalny do każdego modelu pojazdów znajdujących się na naszej liście, z możliwością zmiany wielu ustawień.

* * *

W 2005 roku wprowadziliśmy do produkcji GSM-owe powiadomienie o alarmie z funkcją wskazania rejonu SPY-DOG oraz pierwszy system monitoringu satelitarnego SAT-DOG. Od pięciu lat rozwijamy System GPS „SAT-DOG flota” do nadzoru nad flotą pojazdów. System oferuje wiele funkcji oraz raportów niezbędnych do ekonomicznego i bezpiecznego wykorzystywania samochodów flotowych. Funkcje te są dostępne przez stronę internetową. Oferujemy również urządzenie do satelitarnego nadzoru przeciwkradzieżowego SAT-DOG z centralnym monitoringiem.

Opracowaliśmy komputer pokładowy ECU sterujący pierwszym polskim samochodem elektrycznym.

Nasze wyroby posiadają niezbędne certyfikaty i homologacje międzynarodowe.